Inici / El CICAC / Històric de Presidències

Històric de Presidències

Abel Pié i LacuevaManresaoctubre 2014 a desembre 2015

President Col·legi Durada del mandat
Antoni Plasència Monleón † Barcelona juny 1983 a desembre 1985
David Domènech Roich Tortosa desembre 1985 a desembre 1986
Josep Ma. Minguella Piñol  †  Lleida desembre 1986 a febrer 1988
Josep Ma. Antràs Badia Barcelona febrer 1988 a febrer 1989
Joaquim Bartra Soler Mataró febrer 1989 a abril 1990
Josep Lluís Calderón Alejaldre Tarragona abril 1990 a abril 1991
Pere Canal Baliu † Granollers abril 1991 a abril 1992
Eugeni Gay Montalvo Barcelona abril 1992 a abril 1993
Josep Reyner Bosacoma † Girona abril 1993 a març 1994
Enric Castro Casanovas † Reus març 1994 a març 1995
Santiago Bosch Espinet Manresa març 1995 a març 1996
Joan Betriu Monclús Lleida març 1996 a març 1997
Joan Sales Homs † Terrassa març 1997 a març 1998
Josep Ricard Rovira Esteban Sabadell març 1998 a març 1999
Jaume Alonso-Cuevillas Sayrol Barcelona març 1999 a març 2000
Amadeu Cots Riba † Sant Feliu Llobr. març 2000 a juny 2000
Margarida Ramis Rebassa Figueres juny 2000 a juny 2001
Carles F. Font Ausió Granollers juny 2001 a juny 2002
Antoni Huber Company Tarragona juny 2002 a maig 2003
Maria Vidal Sanahuja Terrassa maig 2003 a maig 2004
Manuel Hernández Martín Sabadell maig 2004 a maig 2005
Ricard Borrás Iglesias Lleida maig 2005 a maig 2006
Pere Lluís Huguet Tous Reus maig 2006 a maig 2007
Josep Ma. Badia Sala Manresa maig 2007 a maig 2008
Silvia Gimenez-Salinas Colomer Barcelona maig 2008 a maig 2009
Josep Canício Querol Tortosa maig 2009 a maig 2010
Lídia Condal Invernon Granollers maig 2010 a maig 2011
 Antoni Molas Casas  Vic  maig 2011 a maig 2012
 Pedro L. Yúfera Sales  Barcelona  maig 2012 a maig 2013
Miquel Sàmper i Rodríguez Terrassa maig 2013 a octubre 2014
Abel Pié i Lacueva Manresa octubre 2014 a desembre de 2015
Oriol Rusca i Nadal Barcelona desembre de 2015 a desembre de 2016